Kikelet Félmaraton (Atom100) – 2014. Április

Beküldve ide: Beszámolók | 0
Múlt szombaton Baján jártunk, az Atom 100 plusz sorozat második versenyén. Akik teljesítették a félmaratont: Szakony Kata, Bátri Zsófi, Troznai Nagy Hunor, Juhász Eszter, barátaim közzül Vaspöri Szilvi, Takács Györgyi, Kardos Endre, párom Köblös Csabi. A szurkolók: Kun Rea, Somody Tomi, Holubkó Anti és sérülés miatt én is ezt a tábort gyarapítottam.
Rajt délután kettőkor, idő kicsit borongós, az elején kevés szemerkélő esővel, de futáshoz még pont jó. A versenyközpont a Petőfi-szigeten volt, amit a Duna holtága, a Sugovica ölel kürül, szép, zöld környezet. Több mint 500 futó érkezett az eseményre, komoly létszám. Az útvonal a szigeti és városi részen volt vezetve, főleg vízparton, a töltésektől eltekintve nulla szintemelkedéssel. Hogy milyenek voltak a frissítőpontok nem tudom, a sajátom remek, a sétányon lévő egyik teraszról frissen csapolt sörrel a kézben szurkoltunk, igény esetén a futóknak is jutott belőle. A célban szép érmet akasztottak mindneki nyakába, aminek stilszerűen halászléfőző bogrács formája van, és még halászlé is járt futás után, aki nem szerette, túróstésztát kapott. (Sajnos a kísérők még pénzért se vehettek, pedig egy csomó megmaradt. ) Esztert pedig ráadásként nem akármilyen meglepetés várta a célban, Huninak köszönhetően (Rea és Tomi segítségével) egy gyönyörű születésnapi torta! Fincsi volt!
Remélem jövőre újra Kikelet!
Szlogen: A hal nem ússza meg!
Hajnal
Oszd meg másokkal is!

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük