LÁSS Budapest – köszönet

Beküldve ide: Beszámolók | 0

Tegnap lezajlott a II. LÁSS Budapest tájékozódási futó és kerékpáros rendezvény, amit a Borvidék Futóegyesülettel közösen szerveztünk.

Nagyságrendileg 245 futó vett részt az eseményen, mellyel a LÁSS működését is támogatták. Emellett kitűzökért és karkötőkért, valamint az elfogyasztott
süteményekért és zsíros kenyerekért összesen 58000 Ft adományt kaptunk.

Ez mind nem valósulhatott volna meg:
A Borvidék futóegyesület, Dányi Hajnal, Boda Eszter, Bátri Zsófi, Somody Tomi,Svéd Gábor, Vaszlovics Dávid, Troznai Hunor, Trautsch Gyöngyi, Velegi Dorottya,
Még egyszer, Mindenkinek szeretném megköszönni a tegnapi, és természetesen a verseny előtt, a szervezésbe fektetett sok-sok munkáját, tegnap is egy remek
hangulatú rendezvény kerekedett a Március 15. téren, és szerte Budapesten. Ami biztos, hogy jövőre folytatása következik!!!

Addig azonban vár még ránk egy MikuLÁSS futás, a sorban a negyedik. Oda is várunk majd mindenkit!!!