2017. évi közgyűlés összefoglaló

Beküldve ide: Beszámolók | 0

2017. március 24-én délután sor került a LÁSS éves rendes közgyűlésére, melyen 20 fő vett részt.

A közgyűlésen Bátri Zsófi helyére elnökségi taggá választottuk Ócsvári Áront, Áron megüresedő felügyelő bizottsági tagi helyére pedig Bátri Zsófit választottuk meg.

Mindkettőjük munkájához sok sikert kívánok!

Emellett elfogadásra került az egyesület 2016. évi közhasznúsági beszámolója, amely hamarosan megtekinthető lesz az egyesület weboldalán
www.lassegyesulet.hu

A 2017. évi tervek ismertetése után sor került az éves tagdíj meghatározására is, mely 2017-ben is maradt 5000 Ft. Ennek befizetésére ezúton szeretnénk
kérni mindenkit.

A tagdíjak rendezésére 2 lehetőség közül választhattok:
1. Átutalással közvetlenül a LÁSS számlaszámára. Az ehhez szükséges adatok:
Kedvezményezett: Látássérültek Szabadidős Sportegyesülete
Számlavezető bank: OTP bank
Számlaszám: 11712004-20335342-00000000
A közlemény rovatba kérjük a neveteket írjátok, valamint azt, hogy “2017. évi tagdíj”

2. Természetesen készpénzben is rendezhetitek a tagdíjat az egyesület által szervezett programokon.
Ehhez annyit kérünk, hogy írjatok egy e-mailt a
forgacs.szabolcs@lassegyesulet.hu
e-mail címre, hogy mikor és hol szeretnétek befizetni.

További kérdésekkel, ötletekkel, javaslatokkal bármikor forduljatok a LÁSS Elnökségéhez bizalommal!

Szóljunk hozzá