24 órás jótékonysági masszázsrekord!!!

Beküldve ide: Hírek | 0

Mint ahogy azt sokan már tudjátok vagy hallottátok, eddig 2 alkalommal is rendeztem jótékonysági rendezvényt a LÁSS javára. 2016 decemberében 12 órás, majd idén februárban 18 órás folyamatos masszázsrekord felállításával (egyéni) támogattam/támogattuk a LÁSS-t.
Sokan kérdezték, lesz-e folytatás. Természetesen!
Ezúton is szeretnék buzdítani minden kedves adományozni és masszíroztatni vágyó listatagot, hogy vegyetek részt az október 7-8. szombat-vasárnap reggel 6tól reggel 6ig megrendezésre kerülő 24 órás jótékonysági masszázsrekordon! Lemaradtatok tavaly vagy idén? Sebaj! Jelentkezzetek most és biztosítsátok
helyeteket!
Helyszín: Csepel (Budapest 21. kerület) Kossuth Lajos utca 116. Tavirózsa Masszázsszalon
Dátum: 2017. 10. 07. – 2017. 10. 08. szombat reggel 6tól vasárnap reggel 6ig
A masszázsok időtartama: 30 perc
Belépődíj és egyben adomány: 1500 Ft / fő / masszázs
Bővebb információ emailben vagy telefonon a 06303702748-as számon, Facebook oldalunkon (Masszázs Csepelen – Tavirózsa Masszázsszalon) illetve honlapunkon találtok!
Bejelentkezni szintén ily módokon lehetséges.
Gyere el és támogasd Te is a LÁSS-t!
Kecskeméti Ági

Oszd meg másokkal is!

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük