Arany Bot díj – Decathlon

Beküldve ide: Hírek | 0

A Decathlon nagyon lelkesen tartja továbbra is a köredzéseket nekünk, illetve a jövőben több programot is szervezünk majd közösen. Azonban most ők is kérnek egy kis segítséget: aki szerint jogosan ítélnék nekik oda az Arany Bot díjat (a látássérülteknek legtöbb segítséget nyújtó külsős szervezet kategóriában, azt kérjük, hogy szavazzon rájuk.
részletek a díjról
ezen az oldalon.
“Edzőinket Arany bot díjra jelölték. A Bízz Vakon! Közhasznú Egyesület által alapított elismerésre olyan cégeket, civil szervezeteket és magánszemélyeket ajánlhat bárki, melyek valamely módon hozzájárultak az év folyamán a látássérültek életkörülményeinek javításához.
Köszönjük szépen a jelölést! Bár önkéntes edzőinket nem a díjak éltetik a kezdeményezésünkben, de igazán jó lenne, ha munkájukat ilyen formán is megköszönhetnénk.
Kérjük, támogasd őket szavazatoddal a következő linken:
Szavazok!

Oszd meg másokkal is!

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük