Mozdulj! Egyesület – Örömúszás

Beküldve ide: Hírek | 0

A Mozdulj! egyesület idén is megszervezi örömúszós programját. Szuper lenne, ha a LÁSS is képviseltetné magát egy csapattal. Akinek van kedve résztvenni, az
almadi.csaba@gmail.com
e-mail címen tud jelentkezni, február 22. péntekig. A további részleteket a jelentkezőkkel megbeszéljük.
Íme a program részletes leírása:
A Mozdulj! Közhasznú Egyesület idén ismét megrendezi hagyományőrző jótékonysági úszóversenyét, ahol fogyatékossággal élő gyermekek, felnőttek együtt versenyezhetnek ép társaikkal.
Célunk: Invitálás közös sportolásra! Töltsünk el együtt egy szuper délutánt, hatodik Örömúszásunkon!
Mottó: „Álmodozni csodálatos dolog. Annál csak egyetlen jobb dolog van. Tenni valamit az álmainkért, hogy megvalósuljanak”
Örömúszásunk ideje: 2019. március 3. vasárnap, 12.00 óra
Helyszíne: MOM SPORT Uszoda és Sportközpont
Fővédnökök:
Kovács-Kézdi Réka, úszó paralimpikon
Czanik Balázs, Capoeira edző
Az esemény támogatója: MOM SPORT Uszoda és Sportközpont
Egy kis csalogató:
Itt
és itt
Indulók: 4 fős csapatok
Táv: 100 méter (összesen), 4 x 25 méter, tetszőleges úszásnemben
Program:
Örömúszás
Szinkronúszó bemutató
Úszógumi futam, sorsolás alapján
Vicces futam, Nevezhetnek:korhatár nélkül, úszni tudó gyermekek és felnőttek,fogyatékossággal élők és épek egyaránt
VERSENYKIÍRÁS:
Az úszóversenyen 6 futamot tervezünk lebonyolítani:
I. futam: integrált vegyes csapatok: 2 felnőtt és 2 gyermek , ahol az egyik gyermek fogyatékossággal élő ,(biztonságos úszásukat felnőttek segíthetik, bármilyen úszást segítő eszköz használható)
II. futam:  alsós gyerekek (6-10 éves korig)
III. futam : a felsős gyerekek  (11-15 éves korig)
IV. futam: Családi váltó
V. futam: Felnőtt váltó
VI. futam: vicces futam
Várunk minden úszni tudó, úszni szerető gyermeket, fiatalt és felnőttet, csapatokat és egyéni indulókat egyaránt! Az egyéni indulókat segítünk beosztani a csapatokba!