Charity Fest – 2019. május 18.

Beküldve ide: Hírek | 0

A Budapest Bike Maffia május 18-án rendezi a Charity Fest 2019 – az adományfesztivált.
Az esemény facebook oldala
Helyszín a Dürlin Rendezvénypark (Ajtósi Dürer sor 19-21.), ahol egész nap ingyenes programok lesznek.
Erre a rendezvényre szívesen látnak kitelepülő civileket és cégeket is, akik a legkülönbözőbb aktivitásokkal érkeznek, illetve lesznek gyerekkoncertek, gyerekprogramok, sportprogramok, főzőverseny.
Ha még nincs programod 18-ra és szívesen segítenéd 3 szervezet – BAGázs Közhasznú Egyesület, Budapest Bike Maffia és a Tetovált Állatmentők Állatvédelmi Egyesület – munkáját, akkor gyere ki az adományfesztiválra.
A LÁSS standjára tandemeket viszünk ki, amivel a Városligetben lehet majd tekerni, érzékenyítő programnak pompás, főleg hogy bringás csapat a főszervező, és persze indulunk a jótékonysági főzőversenyen is, ahol bográcsban készítünk 40 adagnyi jambalayat, ami egy igazán finom délamerikai étel, több féle hússal, rizzsel és sok-sok zöldséggel.
Szóval ha van kedvetek bringázni és/vagy főzni, akkor gyertek! Jelentkezni 15-ig tudtok a
danyihajnal@gmail.com
e-mail címen vagy a +36303354261 telefonszámon.

Oszd meg másokkal is!

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük