Budapest maraton

Beküldve ide: Hírek | 0

A mai Wizzair Félmaratonon egész nosztalgikus élmény volt, hogy a  csapatunk 12 főre rúgott. Riczu Tomi és Mód Ildi két órán belüli félmaratont futottak, Troznai Hunor és Virágh Zoló sem sokkal maradtak le.
Rajtuk kívül nyolcan futottunk félmaraton váltóban: Orsi Mártyval, őket váltotta Gy. És G. Juci, Csabi-Zsolt villámgyors párosát pedig Nyúl Kata és Benji.
Néhány kép az Achilles Hungary Facebook oldalán – a gyűjtemény még nem teljes.
Csak 3 hét, és itt a következő verseny, a Budapest Maraton. 5 és 10 km-en indulhattok szept 28-án, szombaton, 30 km-en, maratoni távon, ill. akár páros és 4 fős maratonváltóban szept. 29-én, vasárnap.
Aki szívesen fut, írjon szeptember 15-ig a
Gombas.judit@gmail.com
e-mail címre.

Oszd meg másokkal is!

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük