2020. évi programok

Beküldve ide: Hírek | 0

Még túl sok konkrét dologgal nem tudunk szolgálni, de már elkezdtük összeállítani az idei évre a LÁSS sportos naptárát, tele csupa izgalmas programmal.
Amiért mégis megszületett ez a bejegyzés, az az, hogy a ti ötleteiteket és véleményeteket is kérdezzük, mit csinálnátok szívesen?
Megköszönjük ha megírjátok, hogy milyen ötleteitek vannak, de egyúttal arra is bátorítunk titeket, hogy a megvalósítással kapcsolatos kérdéseken is gondolkodjatok, és nyugodtan kapcsolódjatok be a program megszervezésébe is.
Az ötleteket, javaslatokat a
forgacs.szabolcs@lassegyesulet.hu
címre írjátok meg, bármikor, amikor csak eszetekbe jut.
A naptárat nagyjából január 20-a körül szeretnénk véglegesíteni és megosztani veletek, ez persze nem jelenti azt, hogy utána ne kerülhetnének be újabb programok. Ez csak egy előzetes terv lesz az idei évre.
Ha kérdésetek van, írjatok bátran a fenti e-mail címre.

Oszd meg másokkal is!

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük