Immár negyedszer is remek hangulatú rendezvényen jött el hozzánk sok-sok jótékony MikuLÁSS. 2017-ben újra várunk minden résztvevőt az V. Jótékonysági MikuLÁSS Futásra! Ha már futottál velünk, tudod, mit nem hagyhatsz ki idén sem, ha még nem futottál együtt több száz MikuLÁSSal, most megteheted.

Az esemény duplán jó, hiszen nem csak a vonalaidnak kedvezhetsz, hanem a Látássérültek Szabadidős Sportegyesületének is, mivel részvételeddel a LÁSS működését támogatod.

Készen állsz?

• Időpont: 2017. december 3. (vasárnap) 11.00 óra
  • Helyszín: Budapest, Margitszigeti Atlétikai Centrum
  • Hozzájárulási díj: Előre utalással 3000Ft, helyszínen 4000Ft.

Tervezett program

• 1 vagy 2 szigetkör lefutása MikuLÁSS sapkában, csengővel, amit a szervezők biztosítanak
  • MiniMikuLÁSS a belső 400 m-es pályán, azaz próbáld ki milyen bekötött szemmel, segítővel futni
  • Tea, forralt bor és karácsonyi süti party az ünnepre hangolódás jegyében és egyéb meglepetések

Nevezés

a verseny feltételeit

Barion logo

A kényelmes és biztonságos online fizetést a Barion Payment Zrt. biztosítja. MNB engedély száma: H-EN-I-1064/2013 Bankkártya adatai egyesületünkhöz nem jutnak el.