Immár ötször is, remek hangulatú rendezvényen jött el hozzánk sok-sok jótékony MikuLÁSS. 2018-ban újra várunk minden résztvevőt a VI. Jótékonysági MikuLÁSS Futásra! Ha már futottál velünk, tudod, mit nem hagyhatsz ki idén sem, ha még nem futottál együtt több száz MikuLÁSSal, most megteheted.

Az esemény duplán jó, hiszen nem csak a vonalaidnak kedvezhetsz, hanem a Látássérültek Szabadidős Sportegyesületének is, ugyanis a bevétellel az egyesület működését, fennmaradását kívánjuk támogatni!
Készen állsz?

• Időpont: 2018. december 2. (vasárnap) 11.00 óra
  • Helyszín: Budapest, Margitszigeti Atlétikai Centrum
  • Hozzájárulási díj: 3000Ft.

Részletek az eseményünk Facebook oldalán.
Ha nem tudsz, nem szeretsz, nem bírsz vagy nem akarsz futni, akkor válaszd a támogatói hozzájárulás lehetőségét!

Tervezett program

• 1 vagy 2 szigetkör lefutása MikuLÁSS sapkában, csengővel, amit a szervezők biztosítanak
  • MiniMikuLÁSS a belső 400 m-es pályán, azaz próbáld ki milyen bekötött szemmel, segítővel futni
  • Tea, forralt bor és karácsonyi süti party az ünnepre hangolódás jegyében és egyéb meglepetések

Nevezés

Barion logo

A kényelmes és biztonságos online fizetést a Barion Payment Zrt. biztosítja. MNB engedély száma: H-EN-I-1064/2013 Bankkártya adatai egyesületünkhöz nem jutnak el.