Nyilatkozat

   • Tudomásul veszem, hogy a LÁSS által szervezett eseményeken saját felelősségemre veszek részt.
   • Regisztrációmmal elismerem, hogy fizikailag és egészségügyileg az általam választott táv teljesítésére megfelelő állapotban vagyok. Ha mégis bármilyen károsodás ér (sérülés), vagy az eseményen való részvételem meghiúsul, akkor az esemény szervezői felé semmilyen kárigénnyel, követeléssel nem élek.
   • Beleegyezem, hogy az eseményeken készült fotókat, videó- és filmfelvételeket, interjúkat a szervezők külön jóváhagyásom nélkül felhasználhassák többek között a közösségi média felületeken és az eseményhez kapcsolódó kommunikációs anyagokban.
   • Hozzájárulok a regisztrációs felületen megadott adataim kezeléséhez és azoknak az eseménnyel kapcsolatos további felhasználását nem ellenzem.
   • A szervezők az eseményt az aktuális járványügyi szabályok betartása mellett bonyolítják le, fenntartva a jogot, hogy amennyiben az aktuális szabályok változása nem teszi lehetővé az esemény előzetesen meghirdetett formában való lebonyolítását, akkor a regisztrálókat e-mailben tájékoztatja az alternatív teljesítési lehetőségekről (pl.: virtuális teljesítés, nevezés következő évre való átütemezése, stb.).

Szervezetünkről bővebb információ olvasható oldalunk dokumentumok aloldalán, ahol megtekinthető alapszabályunk és az éves közhasznúsági jelentéseink is.

A szervezet adatai:

Látássérültek Szabadidős Sportegyesülete (Sports and Leisure Association for the Visually Impaired)

Székhely: 1158 Budapest, Drégelyvár utca 31. IV./13.

Adószám: 18125232-1-42

Számlaszám: 16200223-10100314-00000000

Weboldal: http://www.lassegyesulet.hu

Facebook: http://www.facebook.com/lassegyesulet

Nyilvántartási Szám / alapító bejegyzés határozat száma: 01-02-0012267 / Pk.60938/2006/2

Statisztikai szám: 18125232-9319-529-01.