Wizz Air – Dányi Hajnal beszámolója

Beküldve ide: Beszámolók | 0

Tegnap volt a 33. Wizz Air Budapest félmaraton. Tudom, sokakat azért nem érdekel, mert túl hosszúnak tartják, de higgyétek el, a félmaraton valóban egy legyőzhető távolság!
Riczu Tomi és kísérője Mód Ildi fantasztikus 1 óra 57 perc alatt futották le a távot, míg a 3 fős váltó Németh Orsi Ránky Mártival, Fóris Norbi Kovács Dalmával és Gombás Juci velem 2 óra 21 perc ért célba. A trió távjai 8,3 km – 5,8  km – 7 km, ami ugye már nem olyan vészes?
Mindehhez remek hangulat, sok-sok szurkoló,  zenészek, gazdag rajt- és befutócsomag, punnyadás helyett mozogtál így lelkiismeretfurdalás nélkül ehetsz egy sütit és persze büszke lehetsz magadra, hogy megcsináltad, szóval nincs miért otthon maradni! Klassz lenne, ha legközelebb két váltónk is lenne!
Hálás köszönet Kékesi Katának a szervezésért! 
Szép hetet!

Oszd meg másokkal is!

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail-címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük