szünetelnek a jóga órák

Beküldve ide: Hírek | 0

Tekintettel az általatok is ismert rendkívüli helyzetre, Gáborral úgy döntöttünk, hogy a LÁSS jóga órái bizonytalan ideig szünetelnek. Már a mai óra is elmarad, a továbbiakról pedig mindenkit tájékoztatni fogunk.
A jógatábor szervezése egyenlőre folytatódik, bízunk benne, hogy augusztusra már legalább valamelyest helyreáll a világ rendje, illetve ha esetleg mégsem, akkor annak megtartásáról egy későbbi időpontban döntünk.
Korábban felmerült az igény arra, hogy készüljön hanganyag az otthoni gyakorláshoz. Ez az igény most minden eddiginél aktuálisabbá vált, amint ezzel kapcsolatban van konkrét, megosztható tartalom, szintén jelentkezünk.
Minden jót és vigyázzatok magatokra!

Oszd meg másokkal is!

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük