Online koordináció és egyensúlyfejlesztő óra

Beküldve ide: Hírek | 0

A Decathlon szervezésében megvalósuló láthatatlan fitnesz órák egyik oktatójának üzenetét továbbítjuk.
Akit érdekel a lehetőség, írjon a
forgacs.szabolcs@lassegyesulet.hu
e-mail címre és a részleteket (időpont, online felület) pontosítjuk.

“Sziasztok! Alexa vagyok, utolsó éves testnevelő-gyógytestnevelő-egészségfejlesztő és a Láthatatlan Fitnesz egyik edzője. Arra gondoltam szívesen tartanék kis létszámú órákat , melyek a koordináció – egyensúly fejlesztésre, tartásjavításra és nyújtásra fókuszálnak. Az órák online történnének ( videó konferencia, hogy tudjalak javítani közben Titeket ) és nem csak erre az otthon maradós időszakra. Utána is online tartanám, így kényelmes mindenkinek és nem szükségesek hozzá speciális eszközök, csak olyanok amik valószínűleg mindenkinél vannak otthon.”

Oszd meg másokkal is!

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail-címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük