tandem túra a Velencei-tó körül

Beküldve ide: Hírek | 0

Tókerülő tandem túrát szervezünk 2020. június 27., szombatra.
Program vázlatosan: legkésőbb negyed 8-kor találkozó a pöttyös utcai metrópótló megállójában, majd a bringák gyors begyűjtése, párok beosztása. Kőbánya Kispest vonatállomásról irány a Velencei-tó. A tókör 33 km. Ha ezt sikeresen megtettük, fürdőzés. Érdemes úgy kalkulálni, hogy hosszú napunk lesz! Ha még nem tandemeztél, vagy nagyon keveset mozogsz, ez a hosszúságú túra nem ajánlott.
Mivel a LÁSS bringáit formába kell addigra hozni, ami nem kis költség, a látássérült bringásokat kérjük, hogy fejenként 2000 Ft-tal járuljanak ehhez hozzá.
Ezen felüli, a résztvevők által fizetendő költség a vonatjegy, kerékpárjegy (ez megoszlik a páros két tagja között), ill. étkezés egyénileg a tónál. Ami a vonatozást illeti, a sasszem résztvevők is fognak tudni 90%-os jeggyel utazni, hiszen itt garantált kell, hogy legyen az 1 látó+1 látássérült arány…
Bár odébb van még jún. 27., fontos időben tudnunk, hányan jönnétek, mivel jelezni kell a MÁV-nak, hogy egyszerre sok bringát szeretnénk szállítani. A LÁSS-nak 7 bringája van, ezeket lehet igénybe venni – ezért is érdemes időben jelentkezni 🙂
Aki szívesen elfoglalna egy ülést akár elöl, akár hátul, írjon jún. 13-ig – a
gombas.judit@gmail.com
e-mail címre. A további részleteket a jelentkezőkkel egyeztetjük.

Oszd meg másokkal is!

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail-címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük