szekszárdi gasztrohétvége – Németh Orsi élménybeszámolója

Beküldve ide: Beszámolók | 0

Nemis olyan kis csapatunk a hétvégét Szekszárdon töltötte. Igazi gasztrokalandos hétvégénk volt, bár természetesen a sport is szerepet kapott benne. Aki lemaradt, az igazán sajnálhatja, de talán ez a kis élménybeszámoló sokatoknak csinál kedvet a következő hasonló programhoz, netán egynek a megszervezéséhez.

„Nagyjából másfél éve vártam ezt a kiruccanást. Tavaly áprilisban az időpont nem volt megfelelő, idén tavasszal beköszöntött a karantén, most viszont, a tervezetthez képest pontosan három hónappal később, végre eljött az idő. Szekszárdon járt a LÁSS gasztronómiát kedvelő, de természetesen sportos csapata.
Következzen egy élménybeszámoló a hétvégéről, amiről tényleg csak szuperlativuszokban lehet beszélni.”
A beszámoló a linkre kattintva olvasható tovább

Oszd meg másokkal is!

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük