vitorLÁSS tábor

Beküldve ide: Hírek | 0

Hogy halmozzuk a vizes programokat, ismét jelentkezhettek a vitorLÁSS táborba, amit szeptember 10-13 (csütörtök-vasárnap) között tervezünk megtartani, Agárdon, a Velencei tó partján.
Pontos részvételi díjat még nem tudunk írni, mert még nem kaptunk végleges árajánlatot, illetve ez függ a résztvevők számától is, de körülbelül 40000 Ft-tal számoljatok. Ebben benne van a szállás, napi háromszori étkezés, illetve a vitorlás felszerelések bérlése, oktatók biztosítása.
A programról:
szerda este munka után (szept 9, 18 óra magassága) utaznánk le vonattal Agárdra. Csütörtökön egy kis elméleti oktatás után jó idő esetén már ki is próbálnánk a vitorlázást. Szélcsend, de jó idő esetén lesz lehetőség kenuzni, rossz időben pedig Lénáék különféle csomók kötését tanítják, ennek is nagy sikere szokott lenni.
Akit érdekel, legkésőbb jövő péntekig (augusztus 7) jelezze részvételi szándékát a
vaszlo@gmail.com
e-mail címen.
A részvételi szándékot 10 ezer Ft előleg befizetésével kérjük megerősíteni.

Oszd meg másokkal is!

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük