VIII. Jótékonysági MikuLÁSS FUtás – 2020. december 1-7

Beküldve ide: Hírek | 0

Természetesen az idei év sem múlhat el MikuLÁSS Futás nélkül. Figyelembe véve a különböző ajánlásokat, illetve a résztvevők és az önkéntesek biztonságát, úgy döntöttünk, hogy ebben az évben virtuális esemény keretében futhatnak a MikuLÁSS-ok.
Jó hír, hogy így nem kell egy napon, ugyanazon a helyszínen futnia, kocognia, vagy gyalogolnia a résztvevőknek, hanem az ország teljes területén, megtehetik december 1-7 között. Sőt, a távot is a résztvevők választhatják meg, a kedvenc futóútvonaluk alapján. A teljesítésről csupán egy fotót kell feltölteni a facebook-ra, #mikuLASS2020 megjelöléssel. Aki nem szeretne facebook-ra képet tölteni- e-mailban is eljuttathatja nekünk a képeket a
mikulassfutas@lassegyesulet.hu
címre. További kérdésekkel is itt találtok meg minket.
Regisztrálni a
https://mikulass.lassegyesulet.hu
oldalon tudtok, az eseménnyel kapcsolatos legfrissebb íreket pedig a
facebook-on
találjátok.
Megköszönjük, ha megosztjátok az esemény hírét barátaitokkal, kollégáitokkal, ismerőseitekkel.
A MikuLÁSS Futás szervezői

Oszd meg másokkal is!

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük