Vakon is hatalmas élmény síelni!

Beküldve ide: Uncategorized @hu | 0
Januárban síelni voltunk Ausztriában, immár tizenkettedik alkalommal. Tíz résztvevőnk összesen 668 kilométert síelt négy napon át. Remek csapatépítés volt együtt lenni.
Almádi Csaba szerint ezért jók a sítáboraink: „Imádok síelni, a világ legjobb dolga. Szabadságérzetet ad, amikor gyorsan haladok! Nincs határ, szabad vagyok, tele adrenalinnal. Az oktatóm instrukcióit követem, mégis az enyémnek érzem, amikor jó technikával, 30-40 km/órás sebességgel siklok le a pályán.”
 
Köszönjük támogatóinknak, hogy egyesületünk tagjai eljuthattak a havas lejtőkre. Köszönet a tíz síoktatónak, akik nagy szeretettel foglalkoztak velünk, és őrangyalként követték látássérült résztvevőinket a sípályán.
Nekünk lételemünk a mozgás. Tudjuk, hogy amikor az ember igazán vágyik valamire, akkor képes lesz megvalósítani nemcsak télen, hanem bármelyik évszakban. Ezért szervezünk többek között vakfocit, jótékony futóversenyt, kerékpározást, evezést egyesületünk tagjainak és a hozzánk csatlakozó érdeklődőknek.
Kérünk, hogy adód 1%-ával támogasd a munkánkat!
Ma is felajánlhatod adód 1%-át, még adóbevallásod elkészülte előtt ezen a linken:
Adószámunk: 18125232-1-42
Látássérültek Szabadidős Sportegyesülete
Köszönjük, ha gondolsz a látássérültek sportolására!
Oszd meg másokkal is!

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük