Gátizom torna a LÁRESZ közreműködésével

Beküldve ide: Beszámolók | 0

A Látássérültek Szabadidős Sportegyesülete (LÁSS) a Belügyminisztérium és a Slachta Margit Nemzeti Szociálpolitikai Intézet FOF-2022 pályázat keretében gátizom torna programot szervezhettünk a LÁRESZ közreműködésével.

A gátizom torna során alapos és érthető elméleti bevezetéssel kezdtük a munkát. Az anatómiai vonatkozásokra, valamint az élettani és patológiás működésre is kitérünk.
A torna lehetőséget adott számunkra, hogy saját gyakorlásunkat elindítsuk, ehhez megfelelő sajátélményt, tudást, valamint az előadó által rendelkezésünkre bocsátott hanganyagot is használtunk. A testi és mentális egészségmegőrzés szempontjából egy remek eszközt kaptunk a torna által.

A program a Belügyminisztérium és a Slachta Margit Nemzeti Szociálpolitikai Intézet támogatásával valósult meg!

Oszd meg másokkal is!

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük