Life4all Foosball

Beküldve ide: Uncategorized @hu | 0

A Life4all Foosball projekt kapcsán a LÁSS önkéntesi Görögországba utaztak, ahol részt vehettek egy olyan sporteseményen, amelynek célja, hogy a lifefoosball (emberi csocsó) bemutatása révén népszerűsítse a fiatal látássérültek sportolási lehetőségeit. A sporteseményen közel 1000 gyermek sportolt integráltan, vegyes csapatokban. Megismerkedhettek a csörgőlabdával, illetve volt olyan állomás, ahol a játékosok élő csocsót játszhattak. A hangsúly az együttműködésen, a kommunikáción és a gyors reakciókon volt. A rendezvényen fergeteges volt a hangulat, ahogy az az alábbi pár képen is látható. Köszönjük az együttműködést és a lehetőséget!

 

English version:
Thanks to the Life4all Foosball project LÁSS’s volunteers traveled to Greece, where they participated in a sports event whose aim was to promote the sports opportunities for young visually impaired people through the presentation of lifefoosball (human foosball). At the sports event, nearly 1,000 children played sports in integrated, mixed teams. They were introduced to rattle ball, and there was a station where the players could play human table foosball. The emphasis was on cooperation, communication and quick reactions. The atmosphere at the event was fantastic, as you can see in the pictures. Thank you for the cooperation and the opportunity!

PARTNERSHIP
Football Club Frascati
Youthorama
3M Training Lab

Oszd meg másokkal is!

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük