Partnereinknek és támogatóinknak ezúton is nagyon köszönjük megtisztelő támogatásukat!

Erando

Az ERANDO Biztonságtechnikai Tanácsadó és Kereskedelmi Kft. egy új Schwin-Csepel tandemkerékpár adományozásával járul hozzá, hogy minél több látássérült fiatal és felnőtt élhesse át a kerékpározás élményét. Köszönet a felbecsülhetetlen segítségért!

ecocafe

UEFA GrassrootsParasport PressEVI

Vakok és Gyengénlátók Középmagyarországi Regionális Egyesülete – www.vgyke.com

Magyar Vakok és Gyengénlátók Országos Szövetsége

Vakok Állami Intézete

Siket-vakok Országos Egyesülete – www.siketvak.hu

Hobby Rádió

Köszönjük a Brimo társaságnak, amely egy párty sátrat adományozott szervezetünknek, amelyet rendezvényeinken fogunk használni.

Már a LÁSS is a MagNetnél bankol!

Ráadásul többféleképpen is támogathatod a LÁSS-t a segítségükkel: az Építsünk Közösséget kampányban ajánlásaid által, bankkártyás vásárlásaiddal a Segítő Bankkártya Program révén anélkül, hogy ez neked pénzbe kerülne! Ha pedig ezen felül is szeretnéd rendszeres vagy egyszeri adománnyal támogatni a munkánkat, az Egyéni Adományozási Programmal ezt is megteheted!

Részletek: